Кадрове питання, нова кафедра та якість освіти: вчена рада у Луцькому НТУ

Кадрове питання, нова кафедра та якість освіти: вчена рада у Луцькому НТУ

У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання вченої ради. Розпочалося воно в урочистій атмосфері із вручення відзнак становникам університету з нагоди 55-річчя ЛНТУ та науково-педагогічним працівникам.

Окрім, того колегіальний орган розглянув кадрове питання, зокрема, обрання на посади науково-педагогічних працівників. Начальник відділу кадрів Валентина Панасюк поінформувала присутніх про  порядок проведення конкурсу на посади завідувачів кафедр, професорів, доцентів, а також представила перелік претендентів. Згодом, члени вченої ради погодили кандидатури, шляхом таємного голосування.

Серед рішень, які прийняла вчена рада - створення кафедри архітектури та дизайну. Вона утворюється шляхом злиття двох кафедр - кафедри дизайну та графіки і кафедри архітектури та містобудування.

Про роботу та перспективи розвитку факультету архітектури, будівництва та дизайну доповів його декан Олександр Андрійчук. Він, зокрема, розповів про кадрове наповнення факультету, контингент студентів, наукову діяльність, а також акцентував увагу на здобутках викладачів та здобувачів, перемоги студентів у конкурсах наукових робіт, публікації у виданнях, організацію дозвілля тощо. Заслухавши звіт декана та його пропозиції щодо покращення діяльності факультету і перспектив, вчена рада визнала доповідь задовільною.

Акцентом у діяльності Луцького НТУ є якість освіти, тож про результати діяльності системи внутрішнього забезпечення якості освіти доповіла в. о. завідувача відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації Олена Кузьмак. Вона ж поінформувала про формування індивідуальних професійних траєкторій науково-педагогічних працівників Луцького НТУ.

Своєю чергою, директор бізнес-інноваційного центру Любов Федорусь розповіла про наукову роботу студентів та підсумки організації і проведення студентських олімпіад і наукових конкурсів.

За її словами, позитивним в роботі є те, що студенти університету активно беруть участь у наукових гуртках, науково-практичних заходах молодих вчених та студентів, конкурсах наукових робіт, публікують матеріали своїх досліджень у науковому виданні університету «Студентський науковий вісник». До того ж, при кафедрах діють 65 наукових гуртків, де студенти мають можливість  проводити наукові дослідження.

Молодь в ЛНТУ активно бере участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. За попередніми підсумками проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році студенти ЛНТУ здобули 32 перемоги: з них – 4 диплом І ступеня, 11 дипломів ІІ ступеня, 17 дипломів ІІІ ступеня.

Насамкінець, члени вченої ради затвердили план роботи вченої ради Луцького НТУ на 2021/22 навчальний рік, а також план роботи університету на новий навчальний рік.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції