Кафедра ЕіКТ підсилює співпрацю з провідними регіональними підприємствами

Кафедра ЕіКТ підсилює співпрацю з провідними регіональними підприємствами

Черговий внесок у розвиток прогресивної кафедри зробило ТзОВ «Телемережі України», яке провадить діяльність в сфері бездротового електрозв’язку, радіо- та телевізійного мовлення, а також займається ремонтом комп’ютерної техніки і периферійного устаткування.

27 жовтня 2020 року ТОВ «Телемережі України», за сприяння директора Пілюка Андрія Миколайовича, надало обладнання для кафедри ЕіТК, яке використовуватиметься під час навчального процесу підготовки фахівців з телекомунікацій та радіотехніки для вивчення процедур генерування, підсилення та передачі телевізійного та радіо сигналу на частотах діапазону 530 МГц (Т2).

Телебачення та радіомовлення є найбільш поширеними способами передачі інформації на відстані. Безсумнівно, вони є предметами стратегічного значення, тому колектив кафедри спільно з партнерами постійно працює над відкриттям нових навчальних лабораторій та інтегрує передові освітні технології задля забезпечення якісної підготовки фахівців у галузі телекомунікації та радіотехніки!

Сучасне обладнання, передане нам підприємством «Телемережі України», потужно підсилить матеріально-технічну базу кафедри, яке буде покладено в основу створення нової лабораторії «Систем телебачення та радіомовлення» і дозволить студентам ефективніше засвоювати навчальний матеріал, отримати практичні навички роботи  з цифровими телевізійними передавачами та новітніми ретрансляторами: наочно вивчати їх особливості та краще розуміти механізми роботи.

Офіційне відкриття лабораторії «Телебачення та радіомовлення» заплановане на 2021 рік. Лабораторія міститиме апаратно-програмний комплекс оброблення та передачі сигналів систем ефірного телебачення та радіомовлення, який дозволить проводити практичні заняття щодо підсилення, ретрансляції та передачі цифрового і аналогового сигналу, практично вивчати особливості будови телевізійних мереж, трансляції мовних програм.

Щиро дякуємо ТзОВ «Телемережі України» за активну співпрацю та вагомий внесок у розвиток кафедри!

Кафедра ЕіКТ