Кафедра галузевого машинообудування співпрацюватиме з «Modern-Expo Group»

Кафедра галузевого машинообудування співпрацюватиме з «Modern-Expo Group»

Під час візиту до Луцького національного технічного університету, керівник волинського об’єднання роботодавців, відомий український бізнесмен, cпіввласник та генеральний директор «Modern-Expo Group» Петро Пилипюк провів робочу зустріч із завідувачем кафедри галузевого машинобудування та лісового господарства Віталієм Пуцьом.

Гостю провели екскурсію лабораторією швейної індустрії, продемонстрували її можливості та ознайомили із програмою моделювання одягу «Assyst».  

Так, під час візиту, науковці обговорили з бізнесменом змістове наповнення освітньо-професійної програми «Галузеве машинобудування» для підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня спеціальності 133 Галузеве машинобудування та домовилися про майбутню співпрацю. Зокрема, було обговорено можливості впровадження в освітній процес вивчення сучасних технологій виробництва, з урахування вимог та потреб підприємства «Modern-Expo Group», ознайомлення студентів із програмним забезпеченням, що використовується на підприємстві та подальше працевлаштування випускників Луцького НТУ.

«Співпраця із такими масштабними підприємствами як «Modern-Expo Group» дуже важлива для нас.  Це не лише перспектива працевлаштування майбутніх випускників, а й  важлива складова науки. Це можливість впровадження в освітній процес нових технологій, актуальних програмних сервісів та ознайомлення із сучасним обладнанням. що суттєво підвищить рівень кваліфікації наших студентів, тобто ваших потенційних працівників», - зауважив під час зустрічі Віталій Пуць.

Своєю чергою, Петро Пилипюк погодився із твердженням завідувача кафедри та висловив свою зацікавленість у взаємодії: «Сучасний ринок праці дійсно потребує висококваліфікованих працівників й наше підприємство, зокрема. В наших інтересах допомогти вам готувати хороших професіоналів, тому в подальшому ми будемо спільними зусиллями досягати високих результатів».

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ