Кава з ректором: в ЛНТУ започаткували новий формат спілкування та співпраці

Кава з ректором: в ЛНТУ започаткували новий формат спілкування та співпраці

У Луцькому НТУ відбулася зустріч колективу і студентства із ректором Іриною Вахович. За круглим столом із запашною кавою і солодощами працівники і студенти університету мали нагоду поспілкуватися із очільницею університету, висловити свої ідеї та пропозиції щодо вдосконалення освітнього процесу чи дозвілля, ознайомитися із ініціативами керівництва ЗВО.

Подібні неформатні зустрічі, за словами Ірини Вахович, стануть традиційними у стінах ЛНТУ, оскільки спілкування із молоддю та колективом формує спільне бачення щодо розвитку університету і його вдосконалення, а також дозволяє почути думку кожного.

Нині ж, зустріч тривала майже дві години і кабінет ректора фактично наповнився неймовірною кількістю цікавих ініціатив та проектів. Зокрема, були обговорені можливості заохочення та преміювання студентів, які уже займаються наукою та перемагають у конкурсах наукових робіт. Крім того, Ірина Вахович показала проекти інфраструктурних змін, які передбачаються в університеті, поділилася думками зі студентами щодо облаштування вуличного простору. Крім того, мова йшла про реконструкцію бази відпочинку на озері Світязь.

Водночас, ректор закликала науково-педагогічний склад колективу та студактив долучатися до якісних змін в університеті, а також брати активну участь у підготовці до 55-річчя Луцького НТУ, яке відбудеться 2 липня та гуртувати випускників усіх поколінь до зустрічі на відзначенні ювілею.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції