Креслення, рисунок, композиція: вступники Луцького НТУ проходять творче випробування

Креслення, рисунок, композиція: вступники Луцького НТУ проходять творче випробування

У Луцькому НТУ триває черговий етап вступної кампанії. Із 1 липня стартувала реєстрація електронних кабінетів вступників, а уже з 14 липня в університеті прийматимуть заяви та документи на вступ. Нині ж відбувається етап творчих конкурсів, зокрема, для вступу на спеціальність «Архітектура та містобудування».

За словами завідувача кафедри архітектури і дизайну Інни Абрамюк, тривають творчі конкурси впродовж 9 днів, складаються з трьох потоків та містять по три етапи: креслення, композиція та рисунок архітектурної деталі. Часові терміни розподілені таким чином, аби вступники мали можливість спробувати свої сили у різних університетах, де готують студентів за відповідною спеціальністю.

«Що вони роблять? Креслять деталі, маючи два варіанти її вигляду – спереду і збоку. Вступники повинні накреслити вигляд зверху та побудувати ізометрію, згідно з обраним варіантом. На іншому випробуванні вони повинні побудувати обємну композицію на основі трьох простих геометричних фігур. Варіант фігури молодь обирає сама - один для усіх. І рисунок: ставимо капітель колони на вибір і впродовж трьох годин вступники виконують рисунки», - розповідає завідувач кафедри.

Оцінює роботи абітурієнтів комісія, у складі викладачів ЛНТУ. Спочатку працює комісія, яка шифрує роботи, адже кожній із них  присвоюється числовий номер, а згодом, наступна комісія, не знаючи кому належать роботи, під шифром оцінює їх. Після цього, результати конкурсу оприлюднюються на сайті університету та у списках, що вивішують на вході у корпус ввечері того ж дня.

Бажаємо вступникам успішної здачі творчих конкурсів та радо чекаємо вже у якості студентів ЛНТУ!

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1913338858820155