Квітень – місяць наукових перемог матеріалознавців Луцького НТУ

Квітень – місяць наукових перемог матеріалознавців Луцького НТУ

Наукова робота є невід’ємною складовою формування професійної компетентності майбутніх матеріалознавців. Численні експерименти, математична обробка, аналіз і узагальнення результатів, візуалізація даних кристалізуються у завершені дослідження, що пропонуються до відкритого обговорення на конференціях, конкурсах наукових робіт, захисті дипломів і дисертацій. Квітень став місяцем наукового визнання здобувачів усіх рівнів вищої освіти спеціальності Матеріалознавство.

9 квітня 2021 р. у Луцькому НТУ відбулась V Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів "Якість та безпечність товарів", на якій студенти - матеріалознавці достойно представили свої наукові роботи.

Овчарук Тетяна (студентка І курсу магістратури спеціальності Матеріалознавство, яка зараз навчається в університеті Помуккале в Туреччині за програмою подвійного диплому) з темою роботи «Впровадження плазмо електролітних технологій в дентальну імплантологію" здобула диплом І ступеня.

Герасимюк Дмитро (студент ІІІ курсу спеціальності Матеріалознавство) представив свою доповідь на тему «Smart-education як інноваційні технології в освітньому процесі» та отримав диплом ІІ ступеня.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт проводиться з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи, творчого піднесення студентів технічних ЗВО України. Студенти кафедри матеріалознавства разом із науковими керівниками подали 6 робіт до участі у та здобули перемогу.

22–23 квітня 2021 р. у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті Овчарук Тетяна (ПМм-11) презентувала роботу «Розробка технологічного процесу виготовлення армованих скловолокном полімеркомпозитів» та здобула перемогу (диплом ІІ ступеня) в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство». Керівник - д.п.н., професор Гулай Ольга Іванівна.

27-28 квітня 2021 р. у Сумському державному університеті Мартинюк Олександр (ПМ-31) доповів на тему «Вплив складу електроліту на елементний склад оксидокерамічних біосумісних покриттів» та здобув ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія». Науковий керівник – к. т. н., доцент Імбірович Наталія Юріївна.

28 квітня на засіданні вченої ради К 32.075.02 при Луцькому національному технічному університеті аспірантка кафедри матеріалознавства Юлія Анатоліїівна Удовицька захистила дисертаційне дослідження «Розробка епоксикомпозитних покриттів, модифікованих радіаційним випромінюванням, для захисту напівпровідникових матеріалів »на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. Науковий керівник к.т.н., професор Кашицький Віталій Павлович.

Кафедра матеріалознавства пишається науковими здобутками наших бакалаврів, магістрів та аспірантів!

 

Ольга Гулай, професор кафедри матеріалознавства