Лідерами не народжуються. Ними стають!

Лідерами не народжуються. Ними стають!

З 7 по 13 вересня 2014 року в Міжнародному університетському коледжі (Болгарія, м. Добрич) тривала так звана Академія молодих лідерів.

В рамках проекту програми Темпус «Лідерство та управління змінами в вищій освіті» і з метою розвитку лідерських якостей для студентів Луцького НТУ було оголошено конкурс на участь в Академії молодих лідерів. Від факультету обліку та фінансів Луцького НТУ участь в конкурсі взяла голова студентської ради Ольга Ярошевич.

Учасники здобули навички лідерства, ознайомились із моделями управління у ВНЗ з метою виявлення сфер нарощування потенціалу. Отримали досвід успішної практики управлінням та запровадженням змін, ознайомились з розробкою і просуванням стратегій керівництва змінами; підвищили свою обізнаність щодо інноваційної політики європейських ВНЗ.

Для слухачів Академії молодих лідерів було проведено тренінги з лідерства та управлінських змін, підвищення самооцінки і зовнішнього аналізу лідерських та управлінських якостей.

Навчання в Академії молодих лідерів дозволило слухачам розвинути свій лідерський потенціал, долучитись до інтерактивного навчання у сфері управління, а також забезпечити платформу для діалогу та поглибленої співпраці між студентами-лідерами ВНЗ.

 

 

Ольга Ярошевич, студентка групи ТТП-31,

                         Наталія Корецька, заст. декана ФОФ