ЛНТУ 55: більше ніж просто історія

ЛНТУ 55: більше ніж просто історія

З 2008 року щорічно 11 квітня ми святкуємо надання нашому університету статусу національного. Ми вважаємо цей день знаменною датою на шляху розвитку Луцького НТУ. Тож саме відсьогодні запускаємо масштабну інформаційну кампанію до 55-річного ювілею нашого університету!

55 років тому у Луцьку було утворене відділення загальнотехнічного факультету Київського автомобільно-дорожнього інституту (КАДІ). Це початок нашої історії, що побудована на кращих наукових традиціях, інноваційних підходах та студентоцентризмі.

Відсьогодні і до дня відзначення нашої річниці 2 липня, ми розкажемо про наш шлях до успіху, згадаємо як усе було, познайомимо із кращими випускниками та навіть  розробимо серію спеціальної продукції.

Стартуємо із того, що ми створили брендову ювілейну символіку, яку кожен може використати у соцмережах. А також уже оголошуємо конкурс на найкреативніше фотопривітання ЛНТУ із 55-річчям!

Попереду багато цікавого та креативного, чимало розіграшів та яскравих подарунків. Слідкуйте за новинами, оголошеннями та умовами конкурсів на офіційних сторінках в Instagram https://www.instagram.com/lntu_lutsk/ та Facebook https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity

Стань частиною свята, привітай Альма-матер з ювілеєм під хештегом #лнту55