LNTU education: технології майбутнього від ФММТ

LNTU education: технології майбутнього від ФММТ

5 червня, у Центральному універмазі міста Луцьк пізнавально, фешинебельно і з блиском дорогоцінного каміння відбувся день факультету митної справи, матеріалів та технологій Луцького НТУ. Захід відбувся в рамках промовиставки «LNTU education: технології майбутнього». Як зазначає декан ФММТ Валентина Ткачук, метою такого дійства є популяризація Луцького НТУ та позиціонування нашого університету як полюсу росту, який в майбутньому поповнить ринок праці висококваліфікованими фахівцями.

Так, факультет ММТ представляли 5 кафедр: матеріалознавства, туризму та готельно-ресторанної справи, технологій легкої промисловості, технологій і обладнання переробних виробництв, товарознавства та експертизи в митній справі. Розпочався захід із визначення та нагородження переможців конкурсу фешн-малюнку «Put spring on me», організований кафедрою технологій легкої промисловості для школярів та студентів. Склад професійного журі із представниками підприємств цього напряму, завідувачем кафедри дизайну Сергієм Пустюльгою, деканом ФММТ Валентиною Ткачук та проректором з НПР та досліджень Олегом Заболотним визначили призові місця та розподілили нагороди серед учасників. Потому, студентки 4 курсу спеціальності ТЛП Любов Метельська та Юлія Жук презентували змодельований та пошитий власноруч одяг на живих моделях, які ефектно продефілювали перед відвідувачами.

Відвідувачі заходу мали можливість взяти участь у майстер-класах, інтерактивах та вікторинах від представників усіх освітніх напрямків. Зокрема, кафедра туризму та готельно-ресторанної справи окреслила світову карту бажань, де кожен міг відмітити місце, яке мріє відвідати, а також провели два майстер-класи із декорування святкового столу приготування макарунсів.

Своєю чергою, товарознавці Луцького НТУ продемонстрували експрес-методику виявлення діамантів, представили колекцію зразків дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, а також провели популяризацію захисту прав споживачів, організувавши вікторину із знань маркування товарів для школярів та усіх бажаючих.Основними елементами, якими зацікавлюють нових абітурієнтів є дослідження матеріалів та їх властивостей. Така інженерна програма є фундаментальною для багатьох різних напрямків. Тож, кафедра матеріалознавства привернула увагу відвідувачів дослідженням структури металу на шліфах з допомогою металографічного мікроскопу.

Кафедра технологій переробки представили технологію виготовлення олії з органічно чистої сировини та виготовлення фруктових й овочевих чіпсів.

«Цей захід приніс масу позитивних вражень, адже він чітко продемонстрував, що є інтерес до нашого факультету. Ми намагаємося якомога ширше популяризувати спеціальності, знайомити майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків з навчальними програмами й методиками. Крім того, завдяки прямій комунікації із потенційними споживачами наших послуг, такі дійства допомагають університету вцілому вдосконалюватися, змінюватися та ставати кращим!», - підсумувала декан ФММТ Валентина Ткачук.

Олена Третяк, відділ іміджу і промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...