LNTU education: у луцькому ЦУМі виставка технологій майбутнього

LNTU education: у луцькому ЦУМі виставка технологій майбутнього

Луцький національний технічний університет вкотре демонструє свою відкритість до кожного і тим самим підтверджує готовність до змін та впровадження технологій майбутнього.

Ми пропонуємо молоді якісну освіту, престижні освітні програми, успішне працевлаштування і цікаве навчання й дозвілля. Аби усі охочі могли на власні очі побачити, як твориться наука, які новітні технології ми уже використовуємо і що таке справжній полюс росту, ЛНТУ влаштував масштабну виставку у самому серці Луцька.

Відтепер і впродовж двох місяців лучани та гості міста можуть взяти участь у серії тренінгів, інтерактивів, майстер-класів та презентацій від науковців Луцького НТУ. Крім того, у вільному доступі на виставці є уся інформація щодо навчання у нашому університеті, переліку спеціальностей та відкритих можливостей для розвитку і вдосконалення.

Офіційне відкриття «LNTU education» відбулося сьогодні, 13 травня. Участь у заході взяли ректор Луцького НТУ Ірина Вахович, директор ТФК ЛНТУ Олег Герасимчук, проректори з НПР Надія Ковальчук та Олег Заболотний, декани факультетів та завідувачі кафедр, науково-педагогічний склад університету, студенти і гості.

«Відсьогодні стартує проект презентації Луцького НТУ у стінах такої гарної локації в ЦУМі. Чому таке місце? Тому що в нас гарна співпраця із галереєю і її центральне розташування дає можливість популяризувати наш університет», - розповідає Ірина Вахович.

Ректор додає, що усі охочі дізнатися більше про можливості ЛНТУ, зможуть у будь-який зручний час відвідати виставку і ознайомитися з унікальними потужностями університету, його здобутками і напрямками розвитку:

«ЛНТУ - дуже потужний університет, він має серйозні напрямки технічного розвитку та економічного розвитку. Ми будемо щоденно робити презентації, виставки, тренінги, щоб всі бажаючі волиняни, лучани та гості міста могли бути присутніми і в цікавій формі ознайомитися з нашим університетом, його здобутками, напрямками розвитку. Ми динамічно рухаємося вперед, розвиваємося і ставимо амбітні цілі – стати полюсом росту Волині. Сподіваюся, що така презентація відкриє ЛНТУ для волинян і лучан, бо цей той осередок, яким варто пишатися, який варто підтримувати і який на сьогодні може стати величезною точкою конкурентоспроможності нашої області», - наголошує Ірина Вахович.

Після офіційної частини, науковці ЛНТУ представили власні та студентські розробки, це і сучасний лазерний верстат; 3D-принтер; робототехніка; система віртуальної реальності; олійний прес, на якому одразу віджимали лляну олію; колекція грошових купюр та монет; моделі одягу; художні картини і дизайнерські розробки; масштабні будівельні макети і ще багато-багато іншого.

Активними учасниками заходу стали і представники Технічного фахового коледжу Луцького НТУ, які представили власні технічні і дизайнерські розробки.

Отож, чекаємо на вас у ЦУМі на 5-му поверсі (ART GALLERY) щодня з 16:00 до 19:00.

Щосуботи з 10:00 до 18:00 на гостей чекають дні факультетів:

15 травня - Факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій!

22 травня - Факультет архітектури, будівництва та дизайну!

29 травня - Факультет трасморту та механічної інженерії!

05 червня - Факультет митної справи, матеріалів та технологій!

12 червня - Факультет комп‘ютерних та інформаційних технологій!

19 червня - Факультет бізнесу та права!

26 червня - Факультет аграрних технологій та екології!

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото за посиланням: 

https://www.facebook.com/media/set?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1867581176729257