ЛНТУ та НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» уклали договір про академічну мобільність

ЛНТУ та НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» уклали договір про академічну мобільність

Нещодавній візит ректора Луцького НТУ Ірини Вахович до Республіки Таджикистан у складі делегації Міністра освіти і науки України та очільників закладів вищої освіти, дозволив провідним науковцям держави та освітянам розширити межі співпраці та налаштувати ефективну взаємодію.

Зокрема, у продовження укладеного договору в Душанбе про співпрацю між Луцьким НТУ та Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», сьогодні відбулося підписання наступного документу, що дозволяє посилити й активізувати партнерство між обома закладами освіти. Відтак, сторони домовилися про організацію програми мобільності здобувачів вищої освіти.

Урочисте підписання договору відбулося під час  засідання вченої ради Полтавської політехніки, за допомогою онлайн зв’язку.

Ректор Луцького НТУ Ірина Вахович подякувала ректорату та колективу Полтавської політехніки та нові можливості співпраці і висловила надію на конструктивну і результативну спільну діяльність. Вона зазначила, що мобільність серед здобувачів освіти двох партнерських ЗВО дозволить студентам цікаво та змістовно провести навчальний процес і вони зможуть поєднати корисно проведений час із яскравим дозвіллям та відпочинком. Водночас, це ще один етап посилення співпраці між університетами та можливість налагодити більш міцні дружні відносини.

Своєю чергою, ректор НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко висловив сподівання, що невдовзі карантинні обмеження у державі послабляться і дозволять відвідати Волинь, славнозвісні Шацькі озера та познайомитися із колегами з Луцького національного технічного університету. Він також додав, що між ЛНТУ та Полтавською політехнікою уже реалізовується низка спільних проектів, тож керівництво та колектив партнерського ЗВО готовий і надалі сприяти розвитку нових ініціатив та ділитися власним досвідом.

Так, підписаний договір передбачає співпрацю задля підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки здобувачів вищої освіти; розширення можливостей здобувачів у набутті досвіду проведення науково-дослідної роботи та впровадження її результатів; посилення інтеграції освіти і науки, розвитку подальших наукових досліджень у межах України; обміну досвідом у сфері навчально-педагогічної роботи між закладами вищої освіти України.

Наостанок, сторони привітали колективи університетів із прийдешніми Великодніми святами та обмінялися спільними світлинами на пам’ять про ще одну реалізовану історичну місію двох ЗВО.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції