ЛНТУ виступає партнером проекту «Підтримка сільського населення в умовах COVID-19»

ЛНТУ виступає партнером проекту «Підтримка сільського населення в умовах COVID-19»

Завдяки підписаним меморандумам з Боратинською та Смідинською громадами та активній співпраці впродовж багатьох років з ГО «Європейський вектор Волині» Луцький національний технічний університет є активнив учасником і партнером проєкту «Підтримка сільського населення в умовах COVID-19». Проєкт реалізовується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується багатьма донорами, зокрема ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування.

З метою виявлення потреб мешканців громади, Боратинською сільською радою спільно з Луцьким національним технічним університетом у листопаді 2020 р. проведено соціологічне дослідження думки мешканців Боратинської громади щодо соціальних настроїв населення та перспектив соціально-економічного розвитку громади.

Впродовж квітня-травня 2021 року відбулися зустрічі з представниками Смідинської та Боратинської громад, зокрема проведено тренінги-семінари для учнівської та студентської молоді цих громад на тему: «Основи комунікації та волонтерства в громаді».

В травні-вересні 2021 р. заплановано проведення тренінгів з основ трудового законодавства, як запобігати домашньому насильству, алгоритми дій при виявленні захворювання на COVID-2019, здорового способу життя та інші.

Планується зйомка та монтаж відеороликів про волонтерство, конкурс есе на тему «Майбутнє після пандемії» та ще багато цікавого…

Керівником проєкту є доцент кафедри МЕВ ЛНТУ, Виконавчий директор ГО «Європейський вектор Волині» Оксана Урбан.