Луцький НТУ налаштовує співпрацю із відомою будівельною компанією

Луцький НТУ налаштовує співпрацю із відомою будівельною компанією

У Луцькому національному технічному університеті відбулася робоча зустріч ректора Петра Савчука із керівництвом будівельної компанії «Казкова оселя». Сторони обговорили можливі шляхи взаємодії, реалізацію спільних проектів та низку актуальних питань у галузі будівництва та архітектури, зокрема в сфері підготовки молодих фахівців.

Перш за все, Петро Савчук подякував директору компанії Андрію Худобі та підряднику Ігорю Устимчуку за робочий візит і подарунок, який вони презентували Луцькому НТУ, а саме макет житлового комплексу «Світлий хутір».

Водночас ректор Луцького НТУ розповів про стрімкий розвиток кафедри архітектури і містобудування та кафедри дизайну, напрямки підготовки студентів і успішну реалізацію їхніх можливостей на практиці.

«Університет радикально змінився впродовж останнього часу і для нас поняття ефективність – пріоритетне, починаючи від якості диплома і можливостей студентів, закінчуючи співпрацею із взаємовигідним зовнішнім середовищем. Мені цікаво, щоби практика для студентів була максимально дотична до виробничого сегменту, а тому хотілося б, щоб наша співпраця мала системний характер, оскільки її формат на рівні діалогу із завідувачами кафедр уже свідчить про ефективність», - наголосив Петро Савчук.

Ректор також наголосив на важливості отримання замовлень від компанії забудовника для студентів та проходження виробничої практики, що сприяло б наближенню молоді до розуміння реальної ситуації на ринку праці.

Своєю чергою, представники ТзОВ «Казкова оселя» розповіли про уже реалізовані будівельні проекти та поінформували про ті, які проваджуються нині. За їхніми словами, сьогодні фірма розширює співпрацю і виконує спільні проекти зі столичними проектантами, які мають свіжі та креативні ідеї щодо зведення житлових комплексів нового покоління. Саме від вдалого проекту, додають забудовники, залежать 70% успіху.

Андрій Худоба також додає, що у складі компанії нині працюють більшість випускників Луцького НТУ, а тому вони готові співпрацювати із університетом: «Ми можемо почати з елементарних речей, що перейдуть у щось грандіозне».

Варто зазначити, що будівельна компанія «Казкова оселя» виконує повний цикл робіт у зведенні будинку, починаючи з підбору земельної ділянки, закінчуючи введенням житла в експлуатацію. Крім того, компанія є виконавцем проекту у центрі Луцька «Сіті Парк», ЖК «Світлий хутір», ЖК «Казкова оселя» та ЖК «Оселя парк».

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ