ЛУЦЬКИЙ НТУ – ОСНОВА ДЛЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ЗЛЕТУ ЮНИМ НАУКОВЦЯМ З МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК!

Луцький НТУ 
основа для інтелектуального злету
юним науковцям з Малої академії наук!

11 квітня 2016 року в Національному центрі «Мала академія наук України» (м. Київ) відбувся Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Слухач секції «Фінанси, грошовий обіг та кредит» Волинського відділення Малої академії наук Владислав Іванчук – учень 11 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука представив наукову роботу на тему: «Економічне піратство в Україні: заходи протидії».

 

Конкурс-захист має характер особистої першості, а переможці визначаються в кожній секції за сумою балів, отриманих учасниками в усіх розділах програми даного конкурсу. Так, Владислав Іванчук набрав в загальному підсумку 85,97 балів, посівши абсолютне перше місце у секції «Мікроекономіка та макроекономіка».

 

 

Наукове дослідження Владислав Іванчук розпочав у 2014 році під керівництвом доктора економічних наук, професора Наталії Вавдіюк. Активно відвідуючи заняття секції «Фінанси, грошовий обіг та кредит» на кафедрі банківської справи в Луцькому національному технічному університеті, Владислав пізнавав закони економіки, апробовував їх в практично-експерементальній діяльності.

 

 

Використання матеріально-технічної бази Луцького національного технічного університету поряд із трудовими, фінансовими й інформаційними ресурсами дозволяє отримати як можливість для проведення наукових досліджень і розробок з економічних та технічних наук, так і довести їхню результативність.

Наталія Корецька,
заступник декана факультету обліку і фінансів