ЛУЦЬКИЙ НТУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НА ДНЯХ ЄВРОПИ

Луцький НТУ презентували на Днях Європи

14 травня 2016 року традиційно у місті Луцьку проходило святкування «Днів Європи». Викладачі і студенти Луцького національного технічного університету разом із ректором – професором Петром Савчуком із задоволенням взяли участь у заході.

Студенти-волонтери спеціальності «Облік і аудит» долучились до благодійної акції, яка передбачала реалізацію власноруч виготовленої солодкої продукції (кексів) з метою збору коштів для дітей-сиріт. Спільними зусиллями вдалось зібрати 1090 гривень, які були перераховані у Волинський обласний спеціалізований дитячий будинок. Майстри боді-арту створювали «Барви Європи» на обличчі усім охочим, зображуючи традиційні європейські символи.

 

 

 

Під час святкування Днів Європи викладацька та студентська спільнота Луцького НТУ ініціювала пізнавально-розважальні конкурси. Так, кафедра банківської справи та англомовний науковий гурток «Школа Шерлок» організували англомовну вікторину на тему: «Вгадай валюту країни ЄС». Після завершення вікторини було проведено творчу майстерню «Ознаки автентичності європейської валюти».

Кафедра товарознавства та експертизи в митній справі Луцького НТУ провела майстер-клас з експертизи ювелірних виробів. Присутні мали можливість ознайомитись з характеристиками показників якості, які впливають на формування ціни дорогоцінних та напівдорогоцінних каменів, а за допомогою приладу Goldentester визначити пробу дорогоцінних сплавів ювелірних виробів на основі золота; ознайомитись з колекцією напівдорогоцінних каменів.

 

Поруч з інформаційним пунктом, де можна було пройти безкоштовний онлайн-тест на знання англійської мови, а також переглянути презентацію про технічний університет, діяла фотозона Луцького НТУ. Розмістивши фото у соцмережах з хештегом #study_at_LutskNTU, можна було отримати цінний подарунок.

На завершення святкування кафедра туризму та цивільної безпеки організувала англомовну екскурсію містом «Місток між двома століттями», яка змогла переконати учасників в тому, що Луцьк – місце найкомфортнішого відпочинку.

Галина Микитюк