Луцький НТУ співпрацюватиме із ІТ-кластером

Луцький НТУ співпрацюватиме із ІТ-кластером

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук підписав меморандум про співпрацю із засновником асоціації «Луцький ІТ-кластер» Віктором Левандовським та її директором Мирославом Ватащуком.

Луцький ІТ-кластер – це об’єднання компаній, організацій, структур та спеціалістів сфери інформаційних технологій у місті Луцьку та Волинській області, які інтеграційно взаємодіють між собою. За словами Віктора Левандовського, кластер створений з метою проведення подій, що спрямовані на популяризацію ІТ-сфери та ознайомлення бажаючих із особливостями, можливостями та новинками галузі.

«Нашим основним завданням є акумулювати спеціалістів з комп’ютерних технологій та зупинити їх відтік за кордон. Тому ми починаємо ще зі шкіл: розповідаємо учням, власне, про професію, про можливості, які вона відкриває в Україні. На свої події ми запрошуємо лекторів, які є діючими професіоналами і демонструють те, що ця сфера дійсно працює в Україні і приносить хороші результати.

Ви для нас ще один цінний партнер, адже співпраця з університетами у такій справі дуже важлива. Ми зацікавлені, аби набір студентів на ІТ-напрямки був ефективним, адже це збільшує кількість фахівців», - коментує Левандовський.

Так, суть підписаного меморандуму полягає у співпраці між університетом та кластером, їхній взаємодії та підтримці. Сторони домовилися, що уже найближчим часом проведуть спільний захід та обговорять інші можливості взаємовідносин.

Після підписання договору та обговорення ключових моментів, ректор Петро Савчук подякував за співпрацю гостям та висловив сподівання на плідну роботу.

«Дякую за можливість такої цікавої співпраці. Для нас це новинка, а оскільки ми відкриті до всього нового, то з великим бажанням вступаємо у взаємодію із вами. Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо покращити якість підготовки кадрів та підсилити імідж Волинської області у сфері ІТ. Гарантую, що усе необхідне від нас, починаючи з консультацій і закінчуючи наданням послуг, буде виконано», - зауважив ректор.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ