Луцький НТУ та Рівненська АЕС: нові шляхи та перспективи співпраці

Луцький НТУ та Рівненська АЕС: нові шляхи та перспективи співпраці

Сьогодні, 25 червня, відбулася робоча зустріч керівництва Луцького НТУ з представниками Рівненської атомної електростанції.

Участь у перемовинах взяли ректор ЛНТУ Ірина Вахович, проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук, декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександр Андрійчук та завідувач кафедри електоінженерії Юрій Грицюк. У складі делегації поважних гостей присутніми на зустрічі були заступник генерального директора РАЕС з персоналу Ігор Вітковський та інженер з підготовки кадрів департаменту персоналу РАЕС Оксана Желєзняк.

У ході зустрічі сторони обговорили питання співпраці ЛНТУ та РАЕС, зокрема проходження практики на підприємстві, реалізацію дуальної освіти, проведення спільних олімпіад для школярів, спортивних та профорієнтаційних заходів.

Гості акцентували увагу на необхідності забезпечення якості освітнього процесу та підготовки висококваліфікованих фахівців. РАЕС особливо гостро потребує випускників спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Затребуваними є також фахівці інших галузей, котрих готує Луцький НТУ.

Головною метою зустрічі була підготовка до підписання двосторонньої угоди про співпрацю. Крім того, окреслено план дій щодо входження ЛНТУ до переліку профільних вузів ДП НАЕК «Енергоатом».

Водночас, представники Рівненської АЕС ознайомилися зі структурою університету, відвідали його корпуси та оглянули лабораторії кафедри електричної інженерії. Ігор Вітковський відзначив позитивні зміни, що відбуваються в університеті та високо оцінив діяльність керівництва ЛНТУ.

Юрій Грицюк – завідувач кафедри електроінженерії;

відділ іміджу та промоції