ЛУЦЬКИЙ НТУ ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

ЛУЦЬКИЙ НТУ ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

16 квітня 2016 року Луцький національний технічний університет гостинно відкрив двері абітурієнтам – випускникам шкіл Луцька, а також – навчально-виховних закладів Луцького, Рожищенського та Маневицького районів.

Розширена програма дійства передбачала презентацію технологічного факультету, який є одним з основних у підготовці фахівців технічного спрямування. «Можна отримати спеціальність і гуманітарну, і економічну, проте жодна з них не дасть вам почувати себе впевнено та комфортно на ринку праці сьогодні. Спеціальності технологічного факультету безпосередньо пов’язані з індустрією, яка стрімко розвивається; вони йдуть в ногу з часом. І якщо ви сьогодні тут свідомо, то маєте дуже хороший шанс у житті», – зазначив у привітанні юної публіки ректор університету Петро Савчук.

Ректор повідомив присутнім про співпрацю Луцького НТУ на міжнародному рівні – про діючі освітні програми (зокрема, про навчання за програмою подвійного диплому у Великій Британії, Польщі тощо), про участь у грантових проектах та про співпрацю з такими провідними компаніями Волині як Modern-Expo Group. Провідний виробник торгового обладнання в Центральній і Східній Європі систематично та успішно працевлаштовує випускників Луцького національного університету, забезпечуючи кар’єрний та професійний ріст молодим фахівцям.

«У зв’язку із введенням інноваційної політики Міністерства освіти і науки, ми допоможемо вам ознайомитися з основними змінами у вступній кампанії, розкажемо, як зробити правильний вибір і отримати омріяну спеціальність», – зазначив декан технологічного факультету Олег Заболотний, розповідаючи про пріоритети технічної освіти.

 

Із задоволенням спілкувались зі школярами завідувач кафедри комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування Віктор Рудь, завідувач кафедри кафедри матеріалознавства та пластичного формування конструкцій Микола Мельничук, доцент кафедри матеріалознавства та пластичного формування конструкцій, відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Фещук, заступник декана технологічного факультету Людмила Самчук. Протягом бесіди з абітурієнтами відбувався показ презентаційних відеороликів про життя факультету, його викладачів та успішних випускників.

  

Опісля презентаційної частини відбулося знайомство абітурієнтів з науково-дослідними лабораторіями технологічного факультету, навчальними аудиторіями та спорткомплексом університету, в якому абітурієнти могли поспостерігати за студентськими змаганнями за Кубок ректора Луцького НТУ з волейболу.

День відкритих дверей – це крок до майбутнього. Ми зичимо випускникам успіхів у складанні зовнішнього незалежного оцінювання та чекаємо їх у стінах Луцького національного технічного університету!

Галина Микитюк