Луцький НТУ виступив співорганізатором конференції у Мукачево

Луцький НТУ виступив співорганізатором конференції у Мукачево

Викладачі кафедри Галузевого машинобудування та лісового господарства Луцького НТУ к.т.н., доц. Галина Єфімчук та ас. Юрій Шимчук взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні тенденції розвитку науки і освіти в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів », яка проходила в Мукачівському державному університеті.

Проведення конференції співпало з відзначенням днів науки, та дня музеїв, тому для учасників конференції було організовано тематичні виставки студентської творчості, відвідування музеїв університету та міста, а також численні майстер-класи на різноманітні тематики.

Серед почесних закордонних гостей, що прибули до університету, були ректор Університету прикладних наук ім. Вітольда Білецького, професор Вітольд Станковскі та професори того ж університету Ігор Курітник, Йолана Штуднік, Адам Тарніові (м. Освенціум, Польща); декан факультету економіки бізнесу Економічного університету Братислави, професор Міхал Ткач (Кошіце, Словатчина); проректор Політехнічного університету Їглави Жденек Горак (Чеська Республіка).

Крім того, у конференції прийняли участь ряд Українських ЗВО, зокрема Львівський державний університет внутрішніх справ, Ужгородський національний університет, Львівський національний університет ім. Івана Франка.

Галина Єфімчук виступила з доповіддю «Тенденції розвитку легпрому Волині», у якій ознайомила присутніх та гостей зі станом розвитку легкої промисловості західного регіону та міста Луцька зокрема, а також підкреслила важливу роль нашого університету в підготовці фахівців-технологів та необхідність його взаємодії з виробничими підприємствами галузі. А відтак, коротко охарактеризувала підприємства легкої промисловості, що діють на території Волині, з якими тісно співпрацює кафедра ГМ та ЛГ при підготовці фахівців за спеціальністю 182 «Технології легкої промисловості». Приємним було те, що після завершення пленарного засідання нашій делегації були висловлені позитивні враження та відгуки про відмінну якість волинських виробів та цінову політику представлених підприємств, що є гарним показником їх діяльності.

По завершенню офіційної частини конференції було проведено ряд цікавих екскурсій містом Мукачеве та замками краю.

Окрім того, завідувач кафедри легкої промисловості та професійної освіти, д.т.н., професор, академік Української технологічної академії Оксана Петрівна Козарь продемонструвала швейні та взуттєві лабораторії, у яких здійснюється підготовка фахівців для легкої промисловості.

Дякуємо колективу МДУ за прекрасну організацію, теплий прийом і чудові враження і бажаємо йому подальшого розвитку та процвітання на науковій та освітній ниві.

Кафедра галузевого машинобудування та лісового господарства