Луцький НТУ взяв участь у стартовій зустрічі проекту з соціального підприємництва

Луцький НТУ взяв участь у стартовій зустрічі проекту з соціального підприємництва

12 травня відбулась стартова зустріч проєкту у сфері соціального підприємництва House of Europe «Розвиток соціального підприємництва у сільській місцевості на Волині». У заході взяли участь представники професорсько-викладацького складу Луцького національного технічного університету: д.е.н., проф. Наталія Вавдіюк (організатор проєкту), к.е.н., доц., деканка факультету бізнеса та права Ірина Камінська і університету Нортумбрії (Ньюкасл-апон-Тайн, Великобританія): PhD Євген Баранченко, PhD Паоло Герлі, PhD Ребека Прескотті, які є членами Центру інновацій, регіональної трансформації та підприємництва в Університеті Нортумбрії (iNCITE). Запрошені ментори з Університету Нортумбрії будуть фасілітаторами онлайн воркшопів разом з командою викладачів з ЛНТУ.

Захід було проведено у форматі онлайн презентацій і обговорення методичного забезпечення та фасилітування курсу, визначення особливостей реалізації проекту «Розвиток соціального підприємництва у сільській місцевості на Волині». Заняття будуть проходити в Луцькому національному технічному університеті в бізнес-інкубаторі (аудиторії 213, 220) з дотриманням карантинних вимог. ЛНТУ забезпечуватиме методичний та технічний супровід відеозв’язку з лекторами, менторами, фасилітаторами. За неможливістю бути присутнім на тренінгах можливе надання віддаленого доступу для участі в тренінгах. Забезпечуватиметься переклад на українську мову викладачів з Великобританії.

Варто зазначити, що участь у курсі є безкоштовною, адже курс є частиною Проєкту «Розкриття потенціалу локальності задля розвитку соціального підприємництва у сільській місцевості на Волині» фінансується за підтримки House of Europe.

Реєстрація на курс за посиланням: https://forms.gle/WZkY4yeXeA6gw1yJ6