Луцький НТУ взяв участь в унікальному еко арт пленері

Луцький НТУ взяв участь в унікальному еко арт пленері

Протягом декількох тижнів у Центральному парку ім. Лесі Українки проходив унікальний для України еко арт пленер "Трансформація". Команда Луцького НТУ стала однією із десяти учасників творчого заходу, ідеєю якого було створення тематичних композицій із гілок дерев та лози.

За словами декана ФАБД Олександра Андрійчука, їхній факультет часто відгукується на різноманітні творчі ініціативи Луцької міськради та із задоволенням долучається до них. Так, кафедра архітектури та містобудування залучили студентів та створили цікаву композицію із вербового віття у вигляді піщаного годинника.

Творчі роботи прийшли оцінити міський голова Луцька Ігор Поліщук та ректор Луцького НТУ Ірина Вахович. Вони відзначили унікальність та особливість кожної композиції та подякували учасникам за казкову атмосферу у міському парку.

Щодо ідеї створення композиції командою ЛНТУ розповідає куратор проекту Зоряна Рубан: «Плин часу – завжди актуальна тема, адже усе, що відбувається навколо нас, з часом змінює форму, образи, настрої… Цією композицією ми хотіли зазначити, що іноді варто зупинятися і насолоджуватися моментом. Тоді час відчує, що ми його цінуємо і не матиме над нами влади».

Тож, відтепер скульптура Луцького НТУ разом з іншими учасниками прикрашатиме Центральний парк міста протягом усіх Великодніх та травневих свят.

Дякуємо Луцькій міській раді та автору ідеї Тетяна Мялковська за чудову можливість долучитися до унікального проекту.

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set?vanity=LutskNationalTechnicalUniversi...