ЛУЦЬКИЙ НТУ ЯК ПЛАТФОРМА УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКОЇ СПІВПРАЦІ

Луцький НТУ як платформа
українськоитовської співпраці

Завдяки співпраці Луцького НТУ з Луцьким центром з питань вивчення безпеки та Центром інформації та документації НАТО в Україні 6 квітня 2016 року в технічному університеті відбувся круглий стіл «Роль співпраці для України в умовах російської загрози» за участю співробітника Міністерства оборони Литви Андріуса Вайвади. У 2016 році Посольство Республіки Литва є контактним Посольством НАТО в Україні, тому посилення співпраці з литовськими колегами є закономірним процесом в умовах російської загрози.

 

Окрім представників Луцького НТУ та Луцького центру з питань вивчення безпеки, в круглому столі взяли участь начальник Управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації Юрій Кресак, експерт Інституту політичної освіти (м.Київ) Олександр Солонтай та представник Волинської торгово-промислової палати Оксана Гуляр.

 

Під час зустрічі обговорювалися можливості посилення міжнародної співпраці. В ході розмови Оксана Урбан анонсувала наступний спільний українсько-литовський захід П’яту Міжнародну наукову конференцію «СПІВПРАЦЯ МІЖ УКРАЇНОЮ І ЛИТВОЮ В УМОВАХ РОСІЙСЬКОЇ ЗАГРОЗИ», що відбудеться 13-17 травня 2016 року і запросила присутніх до участі в ній. Детальніше про захід – за посиланням: http://economosvita.lntu.edu.ua/novini-ogoloshennja/novini-i-podiyi/1434-zaproshuemo-do-uchasti-v-mizhnarodnij-konferentsiyi.html

 

Після перерви Андріус Вайвада та Оксана Урбан провели зустріч із студентами Луцького НТУ. Молодь зацікавила інформація щодо участі у спільних українсько-литовських проектах. Робочою мовою заходу була англійська, тому наші студенти вкотре змогли вдосконалити практичні навики в спілкуванні.

Оксана Урбан,
доцент кафедри економічної теорії
та міжнародної економіки