Майбутні фахівці з митної справи, матеріалознавства та товарознавства відвідали Волинську митницю Держмитслужби

Майбутні фахівці з митної справи, матеріалознавства та товарознавства відвідали Волинську митницю Держмитслужби

Якісна підготовка спеціалістів неможлива без практичної складової. З метою набуття фахових компетенцій для підготовки бакалаврів та магістрів факультету митної справи , матеріалів та технологій здобувачі вищої освіти мали можливість відвідати Волинську митницю Держмитслужби та митний пост «Ягодин».

Очільник Гузь Артем Ігорович разом із заступником та керівниками структурних підрозділів ознайомили присутніх зі структурою Волинської митниці, особливостями митного регулювання переміщення товарів, застосування технічних засобів митного контролю.

Ми мали можливість наочно спостерігати за роботою сканерів вантажного транспорту, кінологічної служби, прикордонної служби, долучитися до митного оформлення товарів.

Ми отримали грунтовні відповіді на запитання здобувачів, які жваво брали участь у дискусіях з питань експортно-імпортних операцій.

Викладачі факультету на чолі з деканом Валентиною Ткачук здобули неоціненний досвід з питань здійснення митних процедур.

Дякуємо керівництву та фахівцям Волинської митниці Держмитслужби і 6 Прикордонному Волинському загону Держприкордонслужби України за організацію та проведення на високому рівні пізнавального заходу!

Валентина Ткачук, декан ФММТ