Між Луцьким НТУ та Зимненською ОТГ укладено договір про співпрацю

Між Луцьким НТУ та Зимненською ОТГ укладено договір про співпрацю

У стінах Луцького НТУ відбулася робоча зустріч між ректором ЗВО Іриною Вахович та головою Зимненської об’єднаної територіальної громади В’ячеславом Католиком. Обговоривши шляхи взаємодії, реалізацію спільних планів і напрацювань, сторони підписали відповідний договір про співпрацю.

Так, взаємодія дозволяє посилити процес інтеграції між наукою, освітою та виробництвом і, таким чином, забезпечити роботою випускників ЗВО, поєднати науковий потенціал з практичним досвідом роботи та задовольнити спільні потреби і університету і ОТГ.

Луцький НТУ та Зимненська ОТГ зможуть проводити спільні консультації з питань підготовки кваліфікованих фахівців, формувати замовлення на їх підготовку, забезпечувати об’єднану територіальну громаду фахівцями із числа випускників університету, які, зокрема, зможуть успішно працювати на рівні міжнародних стандартів.

Крім того, умови договору дозволяють організовувати для студентів ЛНТУ проходження виробничої та переддипломної практики в ОТГ та працевлаштовувати випускників, а також використовувати науковий потенціал обох сторін у впровадженні новітніх технологій.

Відділ іміджу та промоції