На екскурсію – у «Волинь-АВТО»

На екскурсію – у  «Волинь-АВТО»

19 вересня студенти спеціальностей «Логістика», «Управління інноваційною діяльністю», «Міжнародна економіка» та напряму «Транспортні технології» разом із доцентом кафедри економіки та підприємництва, к.е.н. Юлією Вікторівною Волинчук мали змогу побувати на ПАТ «Волинь-АВТО» та ознайомитись із виробничо-логістичними процесами підприємства.

ПАТ «Волинь-Авто» функціонує з 1974 року і є лідером Волинського регіону. Це сучасне, модернізоване автосервісне підприємство європейського рівня, основними напрямами діяльності якого є продаж автомобілів марок Mercedes-Benz, Opel, KIA, Cherry; сервісне та гарантійне обслуговування транспортних засобів; поточний ремонт легкових та вантажних автомобілів тощо.

В одному з виробничих приміщень на момент проведення екскурсії здійснювався ремонт бойової розвідувально-дозорної машини (БРДМ-2), яка невдовзі буде відправлена у зону проведення АТО. Безумовно, це свідчить про те, що ПАТ «Волинь-АВТО» робить свій посильний внесок в допомогу українській армії сьогодні. Майбутні фахівці брали активну участь в дискусії, цікавились специфікою здійснення логістичних процесів складання та транспортування, особливостями співпраці з іноземними колегами, можливостями працевлаштування.

Студенти факультету бізнесу та машинобудівного факультету висловлюють подяку заступнику генерального директора Андрію Віталійовичу Палійчуку за проведення цікавої та пізнавальної екскурсії, а також студенту спеціальності «Логістика» Валерію Яковлеву за сприяння в організації цього заходу.

 

Богдана Якимчук,

студентка  групи  ЛГм-51