НА ФАКУЛЬТЕТІ БІЗНЕСУ ЗНОВУ ПЕРЕМОГА – І МІСЦЕ У ІІ ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ»

На факультеті бізнесу знову перемога –
І місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу
наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»

Напередодні 25-річчя самостійності Луцького НТУ – 30 березня 2016 року магістр факультету бізнесу Яна Ткачук взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» з науковою роботою на тему: «Управління потенціалом переробних підприємств АПК», який відбувся в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. 

На конкурс було представлено 207 наукових робіт (саме в цьому році була найбільша кількість робіт), із них у ІІ тур було обрано 53 (цікаво, що авторами робіт були 40 дівчат та 13 хлопців). Робота тривала в шести секціях («Стратегічний менеджмент»; «Менеджмент ЗЕД»; «Маркетингове управління конкурентоспроможністю»; «Інноваційний та інвестиційний менеджмент»; «Кадровий менеджмент»; «Антикризове управління та інформаційниі системи в менеджменті»). Яна Ткачук взяла участь в секції №2 «Маркетингове управління конкурентоспроможністю», де стала переможцем та була нагороджена дипломом І ступеня.

Яна ділиться враженнями: «Атмосфера на конкурсі була невимушена та цікава. Я отримала новий досвід в різних напрямках маркетингового управління, адже доповіді учасників несли не лише теоретичний, а й практичний аспект та були виконані на високому рівні.

 

Разом з науковим керівником Валентиною Мороховою ми плідно працювали над написанням наукової роботи та підготовкою доповіді. Як результат – І місце на Всеукраїнському конкурсі. Звичайно, я рада отриманим результатом та щиро вдячна Валентині Олександрівні за допомогу та настанови».

 

Вітаємо Яну та наукового керівника – професора Валентину Морохову з перемогою та бажаємо подальших успіхів, наснаги та нових досягнень!

Деканат факультету бізнесу