На стажування – у Львівську міську раду!

На стажування – у Львівську міську раду!

25 вересня 2014 року відбулася зустріч студентів факультету бізнесу Луцького НТУ з львівським міським головою Андрієм Садовим. Перед тим як розпочати бесіду, мер розповів про себе, свою діяльність на посаді мера. Розповів і про проблеми, розв’язати які вдалося лише завдяки самодисципліні та самоорганізації.

Подальше спілкування проходило у формі жвавого діалогу. Студентів цікавило надзвичайно багато питань, почути відповіді на які можна було б тільки в сьогоднішнього гостя. Передусім – які галузі перспективно розвивати для Луцька,  яким чином ефективно облаштувати благоустрій міста, які пріоритети мають бути у вищої освіти в Україні та як, зрештою, досягти успіху. «Луцьк – освітній центр, тут дуже багато студентів. І в це потрібно інвестувати. Варто розвивати і «підтягувати» те, що вже має місто, адже воно має бути комфортним для проживання. Я хочу постаріти у своєму місті, а про це дбати потрібно вже зараз», – зазначив Андрій Садовий.

Ідея таких зустрічей, за словами львівського мера, полягає безпосередньо в тому, що майбутнє належить молодим. Понад шість тисяч студентів пройшли стажування (практику) у Львівській міськраді, а середній вік посадовця – всього лише 26 років. «Краще півроку непрофесіоналізму, аніж все життя дисфункція», – наголосив мер.

Завершенням зустрічі стало підписання договору про проходження практики (стажування) студентів у Львівській міській раді, що було сприйнято всіма учасниками «на ура». Сторони зобовязалися створити необхідні умови для виконання студентами програм практики. А колектив викладачів Луцького НТУ подарували Андрію Садовому  серію монографій та досліджень. «Креативному лідеру – від креативного менеджера!», – зазначив Тарас Божидарнік, декан факультету бізнесу, автор посібника «Креативний менеджмент».

Галина Микитюк