НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ З «ТА-НО ТРЕЙЛЕРЗ»

НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ З «ТА-НО ТРЕЙЛЕРЗ»

В рамках налагодження співпраці та організації практичної підготовки студентів з можливістю подальшого працевлаштування випускників 27 квітня викладачі кафедри приладобудування Тарас Терлецький, Сергій Мороз, Валентин Заблоцький, Юрій Лапченко, Олег Кайдик, Станіслав Приступа, Анатолій Ткачук та старший лаборант Володимир Красовський відвідали підприємство «Та-Но Трейлерз Україна» у м. Луцьку.

Підприємство Ta-Нo Трейлерз є відомим на території Євросоюзу виробником причепів повною масою до 3500 кг. Це підприємство функціонує на ринку вже більше 15 років. Крім виробництва причепів важливим напрямком діяльності фірми є переобладнання шасі вантажних автомобілів для різного функціонального використання.

 

З 2007 року підприємство почало освоювати український ринок, результатом чого стало відкриття приватного підприємства «Та-Но Трейлерз Україна» в м. Луцьку.

Технічний директор підприємства Валентин Головій ознайомив відвідувачів з основними структурними підрозділами підприємства та провів оглядову екскурсію виробничими цехами.

 

Під час візиту проведено огляд технологічного оснащення та процесів виготовлення продукції, а також ознайомлення із самою продукцією, що зараз виготовляється.

 

В ході візиту окреслено можливі напрямки подальшої співпраці з підприємством.

Валентин Заблоцький,
доцент кафедри приладобудування

Анатолій Ткачук,
асистент кафедри приладобудування