Науковці Луцького НТУ – на презентації колективної монографії «Анатомія ритейлу»

Науковці Луцького НТУ – на презентації колективної монографії «Анатомія ритейлу» 

У Луцьку в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків 24 червня відбулася презентація колективної монографії «Анатомія ритейлу» за редакцією Віктора і Романа Корсаків. Презентація вийшла незвичайною, адже на заході не просто розповідали про книгу і процес її написання, а влаштували круглий стіл, на якому обговорили питання інтеграції теорії та практики в сучасному ритейлі, - пише «Бізнес.Район».

До обговорення долучилися представники Луцького національного технічного університету, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Волинської торгово-промислової палати. Модерувала захід директорка луцької Бізнес-академії практичного менеджменту Тетяна Репницька.

Участь у презентації взяли науковці Луцького НТУ. Серед гостей заходу проректор з НПР та забезпечення якості освіти Оксана Ляшенко, професор Любов Ліпич, професор Олена Лютак, а також заступник директора ТК ЛНТУ професор Тарас Божидарнік.

Особливої уваги вартий той факт, що співавтором монографії є один із кращих випускників факультету бізнесу ЛНТУ 2016 року Олександр Дідицький. Сьогодні він – провідний менеджер з маркетингу Інвестиційної Групи VolWest Group.

Книга поєднує теоретичні і практичні аспекти ведення бізнесу, проблемні ситуації та шляхи їх вирішення, нестандартний підхід кризових ситуацій. Водночас, монографія піднімає тему дуальної освіти, що нині становить якісну основну під час навчання студентів, адже головним підходом у підготовці фахівців є надання практичних компетенцій та постійне залучення молоді до реального процесу на підприємстві.

Більше про презентацію на шпальтах «Бізнес.Район» у матеріалі Світлани Кирилової: 

https://business.rayon.in.ua/news/401664-yak-poednati-teoriyu-i-praktiku-u-lutsku-prezentuvali-monografiyu-anatomiya-riteylu

Щиро радіємо успіхам наших випускників і бажаємо подальших звершень та професійного зростання!

Відділ іміджу та промоції

Фото – «Бізнес.Район»