Науковці Луцького НТУ провели лекцію для юних екологів

Науковці Луцького НТУ провели лекцію для юних екологів

Викладачі Луцького національного технічного університету охоче приділяють увагу талановитій молоді, школярам, які зацікавлені наукою і прагнуть пізнавати усе нове.

Такі діти, зокрема, навчаються у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі, з яким Луцький НТУ активно співпрацює. Спільно ми реалізовуємо цікаві ідеї, аби заохотити молодь навчатися, пізнавати світ, здійснювати цікаві дослідження та обирати власний професійний шлях.

Сьогодні, 26 березня, відбувся один із таких заходів, за участі кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри екології та агрономії ЛНТУ Ігоря Мерленка. За допомогою Zoom-зв’язку, науковець зустрівся із перспективними школярами і провів тематичну лекцію про мінеральне живлення рослин.

«Ми співпрацюємо з еколого-натуралістичним центром і проводимо для них різноманітні заходи та лекції. Сьогодні я розповідатиму школярам, переважно учням сьомих класів, про мінеральне живлення рослин. Головне завдання наше - зацікавити дітей, подати інформацію оригінально і не в науковому сенсі, щоб вони зрозуміли, що таке ґрунт, якими бувають добрива, що таке мінеральне живлення  тощо», - зазначає Ігор Мерленко.

Примітно, що школярі, які обрали свою сферу зацікавленості і паралельно примножують знання в еколого-натуралістичного центрі, згодом часто стають студентами Луцького НТУ. Вони вступають на спеціальності «Екологія» чи «Агрономія» і уже орієнтуються у багатьох тематиках профілю.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції