Найбільша українська ІТ-компанія в ЛНТУ

Найбільша українська ІТ-компанія в ЛНТУ

Сьогодні, 12 жовтня, в Луцький національний технічний університет завітав директор офісу  української ІТ-компанії SoftServe  Сергій Сидорчик.

Завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки професор Наталія Чернящук розповіла, що SoftServe – ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення, надання консультаційних послуг та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Основними напрямки компанії є: хмарні технології; великі дані; штучний інтелект; інтернет речей; сервісний дизайн; кібербезпека; цифрові платформи; розширена реальність; робототехніка; дослідження та розробка (r&d); програмне забезпечення.

Під час заходу спілкувалися зі здобувачами та викладачами ОП «Комп’ютена інженерія» та ОП «Кібербезпека», ділилися досвідом віддаленої роботи; слухали доповідь про масштабні плани стосовно розвитку дуальної освіти; про проектний менеджмент в ІТ; про те, як успішно пройти інтерв’ю на технічного спеціаліста та як реалізовувати успішні проекти глобального рівня.

Сергій Сидорчик ознайомив присутніх з тим, що таке DevOps, розповів, що потрібно, щоб стати DevOps-інженером та знайти себе в цій сфері. Крім того, розповів про кар'єру в ІТ в цілому, популярні мови програмування, працевлаштування ІТ-спеціалістів в Луцьку, важливість знання англійської, проходження співбесіди в SoftServe тощо.

«На сьогодні в нас багато відкритих вакансій, найбільше з яких у напрямках –Java, .Net, WebUI, PM, QC, Ruby, Python» – повідомляє Сергій Сидорчик.

SoftServe входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Понад 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).   

До речі, нещодавно представники кафедри КІ та КБ відвідали цікавий захід від SoftServe    RoadShow https://youtu.be/s4vkz9uXDVw

Дякуємо Softserve за мотивацію та цікавий досвід!

Наталія Чернящук, завідувач кафедри КІ та КБ