«Неважливо де і як, важливо з ким», - зустріч «профорієнтаторів» зі Старовижівськими школярами

«Неважливо де і як, важливо з ким», - зустріч «профорієнтаторів» зі Старовижівськими школярами

«Що об'єднує краще, ніж спільна праця? Правильно - праця, під час подорожі в файній компанії! Недарма кажуть: «неважливо де і як, важливо з ким»! Наше профорієнтаційне угрупування не може спокійно сидіти на місці, тиша - то не про нас», - так описує профорієнтаційні зустрічі зі школарями Волині відповідальний секретар приймальної комісії ЛНТУ Ірина Бандура.

Днями «профорієнтаційне угрупування» ЛНТУ відвідали Старовижівщину, де познайомилися із місцевими школярами, презентували освітні напрямки Луцького НТУ, провели майстер-класи і ознайомили із можливостями, які відкриває для молоді  технічний університет.

Захід був організований спільно із Волинською обласною Малою академією наук, на чолі із директором Тетяною Михалюк, а також науковцями ЛНТУ: заступниками декана ФБП Павлом Кравчуком та Іриною Лорві, доцентом кафедри прикладної механіки та мехатроніки Віктором Сичуком, доцентом кафедри цивільної безпеки Ларисою Бондарчук, заступником відповідального секретаря Віталієм Грабовцем і талановитим студентом ТК ЛНТУ Владом Дрібницею.

Враженнями від знайомства і задоволенням від спільної роботи, ділиться Ірина Бандура:

«Стара Вижівка, місце нашої вчорашньої дислокації, одна з найбільших громад Волині. Щирість і доброзичливість, привітні усмішки, бажання розповісти якомога більше про гімназію і учнів. А ще - шкільний музей, де зібрані світлини усіх випусків. Командна робота з МАНом - суцільне задоволення, розуміння з півслова, розуміння важливості того, що робиш. Дітей - не відірвати, ні обідня пора, ні тепла погода, ніщо не могло виманити їх з спортзалу, де проходила наша спільна виставка».

Відділ іміджу та промоції