Нові горизонти для молодих науковців та дослідників з програмою LANE KIRKLAND SCHOLARSHIP

Нові горизонти для молодих науковців та дослідників з програмою LANE KIRKLAND SCHOLARSHIP

Науковцями двох потужних університетів України - Університету ДФС України та Луцьким національним технічним університетом, спільно із координатором програми Lane Kirkland Scholarship Анною Венцек (Anna Więcek), проведено міжнародний семінар на тему: «Можливості розвитку та досліджень із програмою Lane Kirkland Scholarship».

Модераторами заходу виступили: Віктор Тринчук (Wiktor Trynczuk) к.е.н., доц., професор кафедри фінансових ринків Університету ДФС України та Оксана Полінкевич (Oksana Polinkevych), д.е.н., проф., професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Луцького національного технічного університету; Інна Ховрак, д.е.н., в. о. проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій, Університету ДФС України.

Надзвичайно корисною для учасників заходу була інформація координатора програми Анни Венцек щодо можливостей підвищення свого наукового та професійного рівня в університетах Польщі у межах американо-польського проекту Lane Kirkland Scholarship Program.

Зазначено, що науковці Університету ДФС України та Луцького національного технічного університету активно використовують міжнародні зв’язки та дружні професійні відносини з сусідніми державами, постійно беруть участь у міжнародних програмах, зокрема, таких як стипендіальна Програма імені Лейна Кіркланда, для обміну кращими практиками та розширення горизонтів співпраці.

Міжнародний семінар був проведений 23.11.2021 для дослідників УДФСУ, зокрема, аспірантів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (Наталія Добрянська, Світлана Лисицька та Тетяна Лаговська), які мали унікальну можливість долучитися до вебінару «Lane Kirkland Scholarship Program». Загалом взяли участь у семінарі 26 молодих науковців.

Оксана Полінкевич, д.е.н., професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи