ОХОРОНА ПРАЦІ ПРОТИ СТРЕСУ

Охорона праці проти стресу

28 квітня щорічно за рішенням Міжнародної організації праці відзначається Всесвітній день охорони праці. В цей день студенти напряму «Охорона праці» та викладачі кафедри туризму та цивільної безпеки нашого університету взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні, які відбулися у приміщенні Навчально-методичного центру профспілок області.

У 2016 році заходи Всесвітнього Дня охорони праці проводяться під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик». Учасники урочистостей з великим інтересом та увагою заслухали доповіді керівників Федерації профспілок Волинської області, фахівців Управління Держпраці у Волинській області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в області, керівників служб охорони праці та профспілкових активістів передових підприємств області. Було зроблено акценти на важливості формування культури управління стресом на виробництві, мінімізації впливу стресу на працівників та створенні сприятливих умов праці на робочому місці.

 

  

Із зацікавленням учасники зібрання зустріли виступ студентів напряму «Охорона праці» Луцького НТУ, які у формі флешмобу показали шкідливі та небезпечні наслідки стресових факторів у виробництві, звернули увагу на важливу роль роботодавців у гарантуванні безпеки праці. Виступ завершено запрошенням на навчання у Луцькому НТУ.

Микола Рудинець, Михайло Ліщук,
доценти кафедри  туризму та цивільної безпеки