Освітня програма Готельно-ресторанна справа успішно пройшла акредитацію

Освітня програма Готельно-ресторанна справа успішно пройшла акредитацію

А ви бажаєте отримати престижну та сучасну освіту за акредитованою освітньою програмою Готельно-ресторанна справа на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти?

Національне агентство з забезпечення якості вищої освіти видало сертифікат з акредитації освітньо-професійної програми Готельно-ресторанна справа на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти, який чинний до 01.07.2026.

Готельно-ресторанна справа – це спеціальність, яка поєднує сучасні знання з психології спілкування та інноваційного впровадження товарів і послуг. Ця професія розкриває таємниці організації і ведення готельно-ресторанного господарства, для кого приготування їжі – це емоційне мистецтво смаку.

Опанувавши спеціальність Готельно-ресторанна справа ви зможете відкрити власний ресторан чи готель. Професіонали цієї спеціальності затребувані в: державних і приватних підприємствах готельної та ресторанної індустрії, кемпінгах, мотелях, молодіжних туристичних базах, кафе, барах, SPA-готелях, санаторно-курортних закладах, органах державного управління, закладах вищої освіти та ін. 

Наразі в Україні є більше 4300 готелів, причому їх кількість щорічно зростає. Зростає інтерес міжнародних готельних операторів до вітчизняного ринку сфери відпочинку.

На сучасному етапі найбільша кількість готелів міжнародних брендів розміщені у Києві (Hyatt, Hilton, Intercontinental, Fairmont, Radisson Blu, Holiday Inn, Ramada). Увагу міжнародних операторів та інвесторів також привертають і великі регіональні міста: Одеса, Харків, Дніпро, Львів тощо. 

Середня зарплата в категорії «Готельно-ресторанна справа» в Україні – 10000 грн. Це медіана заробітних плат за даними з понад 12000 вакансій, розміщених на Work.ua в цій категорії за останні 3 місяці. На ринку Волинської області є багато малих і середніх підприємств, які працюють у цій сфері.

Випускники проходять оплачувані міжнародні практики в Болгарії, Польщі, Туреччині. Цьому сприяють вивчення двох іноземних мов. Також налагоджена співпраця з ГРК «Рестпарк», Арт-хостел «Адреналін», ГРК «Gosti», Ресторан Noble, ГРК «Срібні лелеки», хостел  G84 та багато інших. 

В.о. завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Оксана Полінкевич