Пам’ятаємо. 35-а річниця аварії на Чорнобильській АЕС

Памятаємо. 35-а річниця аварії на Чорнобильській АЕС

Щороку 26 квітня, український народ переживає глибокий сум та скорботу. Після масштабної аварії на Чорнобильській АЕС життя тисяч людей кардинально змінилося… хтось втратив рідних у боротьбі з нещадною катастрофою, хтось позбувся житла та усього, що здобував роками, хтось отримав важку недугу і, ледве осилюючи її, намагається жити далі.

Чорнобильська аварія – це глибокий слід у памяті кожного. Водночас, це великий приклад мужності і самопожертви тих людей, які боролися із наслідками вибуху і покладали власне здоров’я і життя, задля безпеки мільйонів інших людей.

Сьогодні, через 35 років страшної катастрофи, ми не можемо забувати тих страшних подій, до яких, зрештою, призвела людська рука. Це приклад для усіх наступних поколінь щодо того, наскільки мізерними є ідеологічні інтереси поряд з життями мільйонів людей, наскільки великою є відповідальність держави за будь-які ухвалені рішення і наскільки вагомою є правда, коли від неї залежить сьогоднішнє і майбутнє.

Ми низько схиляємо голову перед героїчними подвигами усіх причетних до ліквідації аварії на ЧАЕС і глибоко сумуємо разом з тими родинами, які втратили рідних і близьких внаслідок катастрофи…

Памятаємо!

Ректорат та колектив Луцького НТУ