перемога студентів спеціальності “обладнання лісового комплексу” машинобудівного факультету на всеукраїнській студентській олімпіаді

перемога студентів спеціальності обладнання лісового комплексу машинобудівного факультету на всеукраїнській студентській олімпіаді

 

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1495 від 9.12.2016р. “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016-2017 навчальному році” на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Обладнання лісового комплексу та деревооброблювальні технології”.

В олімпіаді взяли участь студенти групи М-44(ОЛК) машинобудівного факультету Луцького НТУОлександр чайка та Богдан ворожко (науковий керівник кандидат технічних наук, асистент кафедри обладнання лісового комплексу та теорії механізмів машин Наталія Толстушко).

Програма олімпіади передбачала: комп’ютерне тестування із загальнотехнічних і спеціальних дисциплін, розв’язання комплексного кваліфікаційного завдання, а також доповіді за студентськими науково-дослідними роботами.

Наші студенти гідно захистили честь Луцького НТУ – Олександр чайка виборов третє міністерське місце і отримав диплом ІІІ ступеня, а Богдан ворожко отримав грамоту За активну участь та високий показник у вирішенні конкурсного завдання.

 

   

Олімпіада пройшла на високому рівні. А для учасників такі заходи є не лише значущою подією в їхньому житті, але й чудовою можливістю поділитись набутим досвідом в освітній та науковій діяльності.

 

Наталія Толстушко
к.т.н., асистент кафедри
обладнання лісового комплексу
та теорії механізмів машин