Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» 

21 травня 2021 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» в Одеській національній академії харчових технологій.

На конкурс надійшло 74 роботи (98 студентів авторів та 63 наукові керівники) з 35 закладів вищої освіти. 5 робіт отримали у відзнаку дипломи І ступеня, 8 – дипломи ІІ ступеня, 12 – дипломи ІІІ ступеня.

Від Луцького національного технічного університету подано 3 роботи студентів під керівництвом проф. Оксани Полінкевич та доцента Світлани Сидорук: Вікторія Кравчук, Ірина Чиж, Ірина Ярмолюк. Дипломом ІІ ступеня нагороджено студентку ГРСс-21 Ірину Ярмолюк, яка виконала наукову роботу під керівництвом проф. Оксани Полінкевич. Робота BRAND отримала 75 балів, Market 61,5, Help 57,5 балів.

До другого туру було допущено дві роботи BRAND та Market. З роботою Market Вікторія Кравчук виступала на Всеукраїнській конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності», за що отримала сертифікат.

Конкурс наукових робіт та конференція відбулися з використанням відео зв’язку в програмі Zoom.

Професора Оксану Полінкевич включено до галузевої конкурсної комісії (наказ № 037-01 від 19.02.2021), а доцента Світлану Сидорук до апеляційної комісії (наказ № 038-01 від 19.02.2021).

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи вітає Ірину Ярмолюк та її наукового керівника Оксану Полінкевич з отриманням диплому 2 ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» в Одеській національній академії харчових технологій.

Під час захисту бакалаврських робіт 19.06.2021 р. студентці Ірині Ярмолюк офіційно вручено диплом ІІ ступеня.

В.о. зав. кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Оксана Полінкевич