Підсумки конкурсу "Еxperimentum tempus" серед молодих науковців

Підсумки конкурсу "Еxperimentum tempus" серед молодих науковців

Вічна загадка світу - це його пізнаваність. 

Сам факт цієї пізнаваності є дивом.

Ейнштейн

 

Науково-дослідна та інноваційна робота студентів на кафедрі КПВ та ТМ є важливим напрямом підготовки майбутніх вчених та фахівців високої кваліфікації і є нерозривною складовою єдиного процесу: навчально-виховного і науково-інноваційного. 

25 лютого 2014 року колектив кафедри комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування разом з представниками СОК «Адреналін Сіті» проводив підведення підсумків інноваційного конкурсу молодих науковців  «Еxperimentum  tempus» та відзначив нагородами відповідних переможців.

Силами студентів технологічного факультету, зокрема ст.гр.ТМ-41, були виготовлені діючі стенди, які демонструють фізичне явище в інтерактивному режимі.

Дані макети виготовлені і урочисто були передані для єдиного в Україні Музею технічного прогресу СОК «Адреналін Сіті» у зв’язку з відкриттям«Експерементаріуму».

    

Головний координатор та креативний менеджер проекту Ростислав Редько відзначив інноваційність даних проектів, вказав на новизну творчих ідей та готовність до реалізації в рамках представлення їх в музеї технічного прогресу «Експерементаріуму».

Генеральний директор СОК «Адреналін Сіті» Ірина Мордик нагородила переможців даного конкурсу грошовими преміями, побажала подальших наукових здобутків та плідної співпраці.

 1 місце та грошову премію у розмірі 2 тис. грн. за розробку і виготовлення діючого макету фізичного явища МАГНЕТИЗМУ розділили між собою ст.гр.ТМ-41 Денис Воїнков та Юрій Степанюк.

 2 місце та грошову премію у розмірі 1,5 тис. грн. за розробку і виготовлення діючого макету визначення АМПЛІТУДИ КОЛИВАНЬотримав  ст.гр.ТМ-41 Денис Воїнков.

 3 місце та грошову премію у розмірі 1 тис. грн. за розробку і виготовлення діючого стенду по визначенню ПРАВИЛЬНОСТІ ФІЗИЧНИХ ЯВИЩ отримав ст.гр.ТМ-41 Юрій Степанюк.

Колектив кафедри та СОК «Адреналін Сіті» щиро вітають переможців!!! 

Бажаємо подальших творчих злетів, здобутків та перемог 

на науково-практичній ниві!!!