ПОХІД ЗА НОВИМИ ВРАЖЕННЯМИ І ДОСВІДОМ

Похід за новими враженнями і досвідом

20 квітня 2016 року, нам, студентам груп МО-31 та МОс-11 на чолі з проректором Луцького НТУ, професором, викладачем кафедри менеджменту та маркетингу Зоряною Герасимчук поталанило побувати на одному з найпотужніших підприємств міста Луцька – Modern-Expo Group.

Для нас була проведена цікава екскурсія одним з керівників підприємства, включаючи усі його цехи. Ми змогли побачити те, чим безпосередньо займається компанія. 

 

«Модерн-Експо» зруйнував усі раніше сформовані уявлення про подібні підприємства. Побачивши виробничий процес із середини, переважна більшість з нас хотіла б працювати саме у цій компанії. Одним з факторів цього є те, що підприємство веде активну політику у сфері співпраці з персоналом, застосовуючи при цьому ефективну мотивацію, яка починається з навчання культури працівника і закінчується стимулюванням до кар’єрного зростання, яке на своєму прикладі продемонстрував нам наш екскурсовод (8 років тому він у компанію прийшов звичайним рядовим працівником, а сьогодні є керівником одного з відділів).

Найприємнішим моментом були невеликі подаруночки, зроблені на обладнанні підприємства і слова: «Сподіваємося, що ви скоро прийдете у наш відділ кадрів!», з якого і розпочалася вся екскурсія.

 

Щиро вдячні Зоряні Вікторівні та випускниці факультету бізнесу Тетяні Шепітько за організацію екскурсії на підприємство, яким пишається не лише Волинська область.

Студенти груп МО-31 та МОс-11