Посилення співпраці: студенти і викладачі ЛНТУ дізнавалися про можливості навчання у Польщі

Посилення співпраці: студенти і викладачі ЛНТУ дізнавалися про можливості навчання у Польщі

8 червня 2021 року, кафедрою цивільної безпеки була проведена онлайн зустріч з представниками Гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща). Попередньо, у квітні цього року, було підписано договір про започаткування програми подвійного диплому І ступеня між нашими університетами.

Заступник декана факультету точних, природничих та технічних наук, професор Уршуля Новацка розповіла присутнім здобувачам вищої освіти та науково-педагогічним працівникам кафедри про Гуманітарно-природничий університет імені Яна Длугоша в Ченстохові, про можливості реалізації програми подвійного диплому І ступеня на напрямі Інженерія Безпеки з отриманням кваліфікації інженера.

Даний напрям має спеціалізації «Управління безпекою і гігієна праці» та «Санітарно-епідеміологічна безпека». Професор ознайомила присутніх з можливістю працевлаштування випускників даного напряму, а також продемонструвала певні лабораторії, де здобувачі вищої освіти отримують практичні навички з пожежної безпеки, систем сигналізації та мехатроніки. На завершення пані Уршуля наголосила на термінах подачі заявок для претендентів, що хочуть навчатися в ГПУ.

Викладачі кафедри цивільної безпеки цікавилися можливістю проходження стажування у наших партнерів. Відповідь на це питання ми отримали від координатора Анни Кулаковскої, яка доклала максимум зусиль до підписання договору про співпрацю між ЛНТУ і ГПУ.

Сподіваємося, що співпраця кафедри цивільної безпеки з нашими польськими партнерами триватиме, а бакалаври, що навчаються за спеціальністю «Цивільна безпека», зацікавляться можливістю отримати, крім українського, ще й диплом європейського зразка!

Валентина Федорчук-Мороз, завідувач кафедри цивільної безпеки