ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ПАКУВАННЯ НА ВИРОБНИЦТВІ

ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ Пакування
НА ВИРОБНИЦТВІ

Студенти груп ІМ-11, ІМ-22 та ІМ-32 в рамках розширення виробничої освіти та проходження навчальної практики відвідали провідне підприємство Волинської області – Луцьке МПД ДП «Укрспирт», яке спеціалізується на виготовленні горілчаних виробів. На базі підприємства проходять всі види практики студенти спеціальності «Машини і технології пакування». Тут відбувається й переддипломна практика групи МТП-51.

 

Студенти ознайомилися із технологією пакування горілчаної продукції в споживчу, групову і транспортну упаковку, обладнанням цеху автоматичного розливу горілчаної продукції. Молодь мала можливість ознайомитися та вивчити сучасні технологічні процеси пакування, автоматичне обладнанням для підготовки і санітарної обробки споживчої тари, автоматичне інспекційне і бракеражне обладнання, фасувальні та закупорювальні автомати, обладнання для нанесення етикеток і акцизної марки на пляшку, транспортування тари. Ззаначимо, що один з кращих працівників цеху – випускник кафедри.

 

 

  

Відвідування підприємства Луцьке МПД ДП «Укрспирт» підвищило професійний рівень майбутніх фахівців. Кафедра та студенти щиро вдячні керівництву та фахівцям підприємства за сприяння в організації та проведенні практики на одному з кращих підприємств Луцька і Волинської області.

Кафедра пакування
та автоматизації виробничих процесів