ПРЕДСТАВНИК ЛУЦЬКОГО НТУ СЕРЕД ЧЛЕНІВ ЖУРІ ХІХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ЕКОНОМІКИ

ПРЕДСТАВНИК ЛУЦЬКОГО НТУ
СЕРЕД ЧЛЕНІВ ЖУРІ ХІХ Всеукраїнської
учнівської олімпіади з економіки

З 28 березня по 1 квітня 2016 року на базі КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» (директор Людмила Корінна) відбувся IV етап ХIХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. У ньому брали участь 95 учнів з 24 областей України та міста Києва (28 керівників команд). Можливість змагатися для учнів 9 та 10 класів надали учасники олімпіади з економіки минулих років Костянтин Передерій та Олександр Кондрат, профінансувавши організаційні витрати.

Юні економісти взяли участь у двох турах олімпіади, на яких, змагаючись за право бути кращими, демонстрували теоретичні знання та практичні навички з економіки, аналізували актуальні питання економічної теорії, макроекономіки, міжнародної економіки, маркетингу та фінансів.

Результати учнів на олімпіаді оцінювало журі у складі 36 осіб під головуванням доктора економічних наук, професора Надії Гражевської. Волинську область у складі журі представляла: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри банківської справи Луцького національного технічного університету Наталія Вавдіюк.

 

Відзначимо, що робота оргкомітету була злагоджена і високопрофесійна (голова оргкомітету, начальник управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації Вадим Калінін; заступник голови оргкомітету, методист  вищої категорії Інституту модернізації змісту освіти Олена Бурлака та ін.), які створили належні умови для успішного перебігу змагань, надали навчальні і житлові приміщення для учасників, керівників та членів журі олімпіади.

 

Крім олімпіадних баталій та ретельного оцінювання учнівських робіт, програмою були передбачені екскурсія в музей космонавтики імені С. П. Корольова та аеромобільну 95 бригаду.

Наталія Корецька,
заступник декана факультету обліку та фінансів