Про туризм для територіальних громад: доступно і по суті

Про туризм для територіальних громад: доступно і по суті

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ виступили спікерами нового навчального курсу «Сільський зелений туризм: підвищення кваліфікації», який організовано Спілкою сільського зеленого туризму України.

Так, протягом листопада-грудня 2021 року для власників садиб з усієї України відбувся ряд навчальних вебінарів, щодо теоретичних та практичних аспектів роботи у сфері туризму на локальному рівні. Своїм досвідом та знаннями поділилися викладачі ЛНТУ. Д.е.н., проф. Людмила Матвійчук, в рамках вебінару для власників садиб, презентувала тему «Організація та розвиток кластерів сільського туризму». Спікер розкрила світовий досвід організації кластерів сільського туризму, переваги даної моделі організації бізнесу для мешканців, влади, запропонувала практичні кроки для втілення подібних кейсів в Україні.

К.е.н., доц. Юлія Дащук розкрила учасникам навчання тему «Сучасні тренди у сфері сільської гостинності», розповіла про практичний досвід організації туристичної діяльності у сільській місцевості, а також поділилась успішними кейсами роботи Центру туристичної інформації та паломництва «Zhydychyn Center».

К.е.н, доц. Світлана Сидорук представила доповідь «Успішний брендинг громад: від теорії до практики», в рамках якого слухачі змогли дізнатися про основні етапи формування бренду, а також дорожню карту його створення на прикладі Боратинської громади.

К.е.н., доц. Михайло Лепкий презентував учасникам тему «Сучасні інформаційні технології у розвитку сільського зеленого туризму». В рамках доповіді було представлене напрацювання кафедри у сфері формування електронних туристичних довідників та атласів мандрівок. До слова, розробка включає усі області України і презентує їх туристично-рекреаційний потенціал.

Доповіді спікерів викликали зацікавленість та жваве обговорення з боку власників садиб.

Висловлюємо вдячність  Спілці сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні за можливість участі у проєкті.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи