Про якість освіти і полюс росту говорили в ЛНТУ із керівництвом ПрАТ «ВФК»

Про якість освіти і полюс росту говорили в ЛНТУ із керівництвом ПрАТ «ВФК»

Особливі гості із робочим візитом відвідали сьогодні Луцький НТУ. Так, на робочу нараду із ректором ЛНТУ Іриною Вахович, деканами факультетів та завідувачами кафедр прибув генеральний директор ПрАТ «Волинська Фондова Компанія» Олександр Спященко зі своєю командою професіоналів.

Зазначимо, що уже майже 30 років ПрАТ «ВФК» розвиває аграрний сектор України шляхом: забезпечення клієнтів кращою імпортною сільськогосподарською технікою, швидким та якісним сервісним обслуговуванням та професійним підбором запасних частин та олив.

Зустріч представників ВФК та ЛНТУ передбачала обговорення актуальних проблем та конкретних потреб як у сфері освіти, так і у виробництві. Оскільки основний профіль Луцького НТУ здебільшого стосується підготовки фахівців технічних напрямків діяльності, тож налагодження співпраці із лідерами в цьому секторі, дозволяє вивести на новий рівень підготовку студентів, надати майбутнім фахівцям максимум практичних навичок та забезпечити ринок праці конкурентними професіоналами.

«Сьогодні університет змінюється і ми ставимо за ціль стати справжнім полюсом росту. Ми хочемо відійти від формальностей, налагодити співпрацю із виробниками і підприємствами та забезпечити паростки дуальної освіти. Ми зацікавлені у тому, щоби була можливість привести наших студентів до вас на практику, запросити лекторів із підприємства, зацікавити молодь. Ми змінюємо філософію підходу молоді до навчання і хочемо, маючи потенціал та можливість, це зробити з вашою допомогою», - наголосила Ірина Вахович.

Крім того, ректор зазначила, що нині співпраця більше стосується факультетів із технічними та аграрними напрямками діяльності, утім в подальшому, взаємодію із партнерами важливо розширити до комп’ютерних технологій, маркетингу та менеджменту, дизайну та архітектури тощо, адже це ті галузі, без яких у наш час не впорається фактично жодна сфера.

Своєю чергою, Олександр Спященко розповів про компанію та її команду професіоналів. За його словами, для успішного функціонування підприємства, надто важливо мати якісний колектив, як з професійної точки зору, так і з точки зору формування здорової атмосфери.

«Ми, як і кожна компанія, дбаємо про те, щоб в нас був якісний колектив з точки зору компетенцій і здорової атмосфери. Звичайно, ми шукаємо людей освічених, професійних та не лінивих, а тому, впродовж років існування займаємося навчанням працівників. Нас називають кузнею кадрів, бо ми розуміємо, наскільки важливо розвиватися, постійно навчатися і підвищувати компетенції навіть тих людей, які уже мають освіту», - зазначає гендиректор «ВФК».

Крім того, каже Олександр Спященко, фахівці компанії готові ділитися власним досвідом із сьогоднішніми студентами, розповідати про очікування ринку праці від випускників ЗВО та про те, які існують запити роботодавців щодо розуміння випускниками сільськогосподарських машин, агротехнологій, сервісу та ремонтів тощо.

«Ми працюємо на фронті з аграріями, а тому, все що відчувають вони, відчуваємо і ми. Тож ми готові вас повністю інформувати, аби студенти були максимально адаптовані і виходили у доросле життя з розумінням того, що їх чекатиме», - додає Олександр Спященко.

У ході зустрічі науковців ЛНТУ із керівною ланкою ПрАТ «ВФК», було обговорено конкретні пропозиції та плани до реалізації найближчим часом. Партнери запропонували власні кейси та навіть обладнання, на якому студенти можуть здобувати практичні навички, а науковці наголосили на важливості впровадження дуальної освіти не «на словах», а у реальній співпраці.

Про посилення партнерських відносин свідчить й підписаний договір про співпрацю між Луцьким НТУ та ПрАТ «ВФК», під яким власні підписи сьогодні залишили Ірина Вахович та Олександр Спященко.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції