Про злочини та інформаційні технології: зустріч студентів Луцького НТУ із кіберполіцією

Про злочини та інформаційні технології: зустріч студентів Луцького НТУ із кіберполіцією

2 жовтня відбулася відкрита лекція для студентів спеціальності 125 «Кібербезпека» із представниками Департаменту кіберполіції Національної поліції України у Волинській області, а саме керівником відділу протидії кіберзлочинам Андрієм Паленко і Тарасом Басюком інспектором даного відділу.

Студенти дізналися про роботу кіберполіції у сфері протидії кіберзлочинності, завчасного інформування населення про появу нових кіберзлочинців, впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів, реагування на запити зарубіжних партнерів, які надходять по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів.

Крім того, було приділено увагу практичним аспектам попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій. Також представники кіберполіції, використовуючи мультимедійне обладнання, продемонстрували можливості сучасних інформаційних технологій у роботі з протидії кіберзлочинів.

Студенти із цікавістю розпитували про особливості роботи у кіберполіції та умови для відбору кандидатів на службу в цих підрозділах.

До слова, кіберполіція запрошує долучатися до TELEGRAM-каналу, де поширює усі актуальні новини про викриття правопорушень та Інтернет-махінації. Також канал надає можливість отримати онлайн- рекомендації, як не потрапити на «гачок» аферистів у мережі. Переходьте за посиланням та приєднуйтеся, аби бути кіберграмотним: https://t.me/CyberpolUA

Кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки