Професор ЛНТУ на Міжнародній конференції «Криза як чинник економічних інновацій» (Польща)

Професор ЛНТУ на Міжнародній конференції «Криза як чинник економічних інновацій» (Польща)

В.о. завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи професор Оксана Полінкевич 17 червня 2021 року взяла участь у Міжнародній науковій конференції «Криза як чинник економічних інновацій», яка організована кафедрою економічних наук факультету права та адміністрування в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані (Польща). 

Основним меценатом конференції була філія в Познані Польського економічного товариства. Конференція відбувалася за допомогою програми MS Teams. У ній взяли участь більше 50 осіб з Польщі та України. На конференції виступило 17 учасників, які підняли проблеми інноваційної діяльності в час кризи та пандемії Сovid-19, юридичні, організаційні та фінансові аспекти.

З привітальними словами виступили декан факультету права та адміністрації профессор Томаш Неборак, завідувач кафедри економічних наук професор Ришард Камінські. У конференції представлено Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України, Луцький національний технічний університет, Політехніка познанська, Академія сухопутних військ імені Генерала Тадеуша Костюшкі у Вроцлаві, Syntea SA в Любліні, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Вища банківська школа в Познані.

Цікавими були наукові дискусії щодо краудсорсингу, сталого розвитку підприємств, децентралізоване фінансування, поведінкові фактори регіонального розвитку, вплив коронавірусу на впровадження інновацій в пенсійній системі, зміна фінансового стану банківської системи, мінімізація ризиків ведення бізнесу. Основні тези з книги «Компетентності завтра», сучасні інформаційно-комунікативні технології, філософії бізнесу, сталого розвитку в туристично-рекреаційній сфері та закладах вищої освіти, дослідницької діяльності, інноваційного розвитку регіонів та їхньої фінансової підтримки, оподаткування транскордонної віддаленої роботи та наслідки для майбутнього.

Дякуємо колегам та науковцям за гарний захід, а також можливість подискутувати на цікаві проблематики.

В.о. зав. кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Оксана Полінкевич