Профорієнтаційна команда ЛНТУ спільно з МАН відвідала Княгининівську ОТГ

Профорієнтаційна команда ЛНТУ спільно з МАН відвідала Княгининівську ОТГ

Науковці Луцького НТУ спільно з представниками Волинської обласної Малої академії наук зустрілися з школярами Княгининівської ОТГ. Захід відбувався в рамках проведення наукових пікніків.

Так, представники ЛНТУ познайомилися зі школярами 6-11 класів. У ході заходу викладачі поспілкувалися з учнями та розповіли їм про наш університет, спеціальності та умови вступу на навчання.

Приємно, зазначають науковці ЛНТУ, що діти позитивно відгукувалися про наш ЗВО та зацікавлені вступати саме до нашого університету. Випускники запитували про кількість державних місць, стипендії, спеціальності, яким надається особлива підтримка та про власні шанси вступити до Луцького НТУ.

«Дітей було дуже багато. Враження можуть бути лише приємними, адже дітям дуже сподобався захід і ми отримали позитивний фідбек», - розповідає заступник декана ФАТЕ з молодіжної політики та профорієнтації Юрій Шимчук.

Крім того, знайомилися з власними ймовірними майбутніми студентами заступник декана ФБП Ірина Лорві, заступник декана ФАБД Ольга Приступа, доцент кафедри цивільної безпеки Лариса Бондарчук та студент ТК ЛНТУ Влад Дрібниця.

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ