Психолог - професія майбутнього!

Психолог - професія майбутнього!

Впродовж останніх десятиліть професія психолога стає все більш популярною. Ми прагнемо звернутися до фахівця, аби вирішити проблемні моменти у житті, а іноді і для того, щоби віднайти своє внутрішнє «я», душевну рівновагу та гармонію.

Сьогодні, 23 квітня, в Україні відзначається День психолога. Ми раді вітати із професійним святом тих людей, які знаються на глибинах людських душ, які допомагають вберегтися від помилок та необдуманих рішень, які діляться мудрістю та співпереживають чужим проблемам.

Луцький НТУ активно долучається до підготовки саме таких фахівців. Ми впевнено рухаємося у напрямку розвитку психології і навчаємо студентів усіх тонкощів справи.

У Луцькому національному технічному університеті можна здобути освіту за спеціальністю «Психологія» та отримати низку таких переваг як: цікава творча робота; можливість брати участь у вирішенні реальних проблем людей; необхідність постійного професійного вдосконалення; можливість використання професійних знань у повсякденному житті; пізнання себе, свого відношення до оточуючого світу.

Крім того, у Луцькому НТУ активно працює Центр професійного і кар’єрного консультування, де проходять комп’ютерне тестування школярі, потенційні абітурієнти та студенти. Робота цієї платформи дозволяє надати вагому допомогу молодим людям у самовизначенні й пошуку себе на ринку праці. Центр професійного і кар’єрного консультування допомагає потенційним абітурієнтам визначитися із професійною самоідентифікацією ще зі шкільної парти. Надалі він сприятиме студентам в успішному працевлаштуванні, навчаючи молодь коректно спілкуватися під час співбесіди та правильно визначитися із місцем роботи.

Найбільш креативною у Луцькому НТУ є зона багатофункціонального середовища арт-релаксації «ART-TELL-IYA», що спрямована на відновлення психологічного стану ветеранів АТО/ООС. Метою проекту є створення середовища арт-релаксації та умов для відновлення психологічного стану ветеранів АТО/ООС; допомога у вибудовуванні їх економічної та соціально-психологічної стабільності арт-терапевтичними заняттями, для естетичної гармонізації особистості й сприяння формуванню нових життєвих стратегій розвитку.

А ще Луцький НТУ славиться військовою кафедрою, де також можна здобути освіту військового психолога.


Настав час зробити правильний вибір і отримати улюблену спеціальність! На вас чекає яскраве і багатогранне студентське життя, а креативна, дружна студентська спільнота з радістю прийме поповнення майбутніх психологів!