Родина науковця Луцького НТУ – переможниця сімейного фестивалю

Родина науковця Луцького НТУ – переможниця сімейного фестивалю

В місті Луцьку 4 квітня 2021 року в спортивному залі КЗ «ДЮСШ №3» ЛМР відбувся щорічний традиційний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я», який організували та провели працівники КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту.

36 сімей змагалися на Фестивалі «Тато, мама, я – спортивна сім’я» в п’ятьох естафетах («Фрізбі», «Флорбол», «Попади в ціль», «Смуга перешкод», «Комбінована») за титул найспритнішої та найспортивнішої. Участь у фестивалі брала сім’я доцента кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я Луцького НТУ Хомича Анатолія Вікторовича.

За результатами змагань, місця розподілилися так:

1 місце - сім’я Хомич (ЗЗСО №2);

2 місце - сім’я Підгорних (осередок «Юність»);

3 місце - сім’я Чайка (ЗЗСО №25). 

Хочемо зазначити, що сім’я Анатолія Вікторовича, мама – Олена Григорівна вчитель ЗЗСО №2, син – Тарас, учень 3 –го класу ЗЗСО №2, два роки поспіль перемагає у цьому фестивалі. Лише карантинні обмеження минулого року завадили їм представляти нашу область на Всеукраїнських змаганнях. Переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями, кубками та призами, а всі учасники солодкими подарунками від організаторів заходу.

Вітаємо сім’ї з гарними спортивними результатами!

БУДЬТЕ АКТИВНИМИ ТА СПОРТИВНИМИ!

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я